بلاگ

مهمترین نکات برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

استفاده از ماشین لباسشویی تنها به جمع آوری لباس ها و ریختنشان در ماشین محدود نمی شود. نکات بسیاری است که با رعایت نکردن هر یک از آنها ممکن است آسیب جدی به ماشین و لباس هایتان وارد شود. اشتباه کردن در زمینه شستشو بسیار ساده است. در نوشته پیش رو به تعدادی از این اشتباهات رایج می پردازیم. شست و شوی لباس ها با ماشین لباسشویی بسیار ساده به نظر می رسد. قرار دادن لباس ها داخل ماشین و اضافه کردن صابون و بعد روشن کردن ماشین؛ اما ممکن است در همین حین، اشتباهاتی رخ دهد که به سادگی موجب خرابی لباس یا ماشین لباسشویی شود. پس برای جلوگیری از این مشکلات، بایستی نکاتی را دانسته و رعایت کنید. البته فرقی نمی کند که از ماشین لباسشویی ال جی استفاده می کنید یا ماشین لباسشویی سامسونگ ؛ رعایت نکات زیر، می تواند طول عمر دستگاه را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

از کنار صدای تق تق لباسشویی به سادگی نگذرید
اگر صدای تق تقی از ماشین لباسشویی جدیدی شنیدید، ابتدا باید آن را روی سطح صاف و مناسب نصب کنید. ماشین وقتی بلرزد یا تق تق کند می بایست یا آن را تعویض کنید و یا هزینه زیادی را صرف تعمیر آن کنید. پس بهتر است حتماً هنگام نصب از نمایندگی معتبر درخواست کمک کنید و تا زمانی که فرد متخصص ماشین لباسشویی را نزد شما امتحان نکرده از آن استفاده نکنید. این توصیه را جدی بگیرید.

زیپ باز لباس ها را هنگام قرار دادن در لباسشویی ببندید
همیشه توجه داشته باشید که وقتی لباسی را که دارای زیپ است، داخل ماشین لباس شویی می اندازید حتماً زیپ آن را بسته نگه دارید، چون به شدت ممکن است به لباس های دیگر شما آسیب بزند. می بینید که یک نکته ساده به راحتی می تواند شما را از پرداخت هزینه های اضافی معاف کند.

پودر بیش از حد در لباسشویی ممنوع
پودر بیش از حد، همیشه بد است. اگر می خواهید بعد از شستشو، لباس های تمیز داشته باشید از پودر شوینده طبق دستور استفاده کنید، استفاده بیشتر از حد مجاز از مواد شوینده، کار ماشین را مختل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *